{alanbaslik}
.
Yaylı Dizlik Diz Desteği

Stok Kodu:
24242407626
Kategori:
Spor ve Kamp / Spor Sağlığı / Yaylı Dizlik Diz Desteği
Stok Miktarı :
0 ADET
Satış Fiyatı:
99,00 TL (%8 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi3 iş günü
DİZ GÜÇLENDİRİCİ PEDGünlük işlerinizi daha konforlu ve verimli bir şekilde gerçekleştirmeniz için tasarlanmıştır.Yaylı mekanizması ile kalçalarınız, baldırlarınız ve özellikle dizleriniz üzerindeki baskıyı etkili bir şekilde azaltır.Hareket kabiliyetini düşürmeden her iki bacağı sıkıca destekler.Eklem sorunlarınızı azaltmaya yardımcı olur.Kullanım AlanlarıDiz ağrısı şikayeti bulunan kişilerin mevcut şikayetlerini azaltarak yaşam konforunu destekler.Yürüyüş, Koşu, Tırmanış, Bisiklet ve Ağırlık Sporları ile ilgilenenlerin hareket kabiliyetlerini artırmada ve oluşabilecek diz hasarlarını önlemede yardımcı olur.Uzun süre çömelerek çalışanlar ve günlük paket teslimatı yapanların dizlerindeki yükün azaltılmasına katkıda bulunur.Deri üzerine kullanımda terletmeyen, giysi üzeri kullanıma uygun kumaş tasarımı.Dizlerdeki baskıyı azaltan paslanmaz karbon çelik yay mekanizması.Bacakları konforlu bir şekilde saran neopren kumaş tasarımıPaket içeriği1 Çift (Sağ + Sol) Diz Güçlendirici Ped
Taksit Seçenekleri
.

3 iş günüKargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 12:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.